Ja zakończyłam 2 klasę gimnazjum i szczerze powiedziawszy nie za bardzo mi sie spieszy do klasy 3 ^^
Z racji tego że sie skończył rok szkolny, rozpoczęły sie upragnione wakacje xD
Jeszcze nie do końca wiem gdzie je spędzę ale jedno jest pewne - końcówkę spędzam na obozie tanecznym. Liczę na dobrą atmosferę, odjechanych ludzi, no i mega chillout (wyrażony przez zajęcia taneczne xD )
Pewnie jak co roku troche u rodziny, no i oczywiście na moim zacnym osiedlu :)
No a na dobre i miłe rozpoczęcie wakacji macie pozytywną nutkę xD
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńTen komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńno w końcu ktoś uciszył tego buraka xD
OdpowiedzUsuńSam się uciszyłem ignorancie ja już nie uprzykrzam życia Karolinie kończę z tym.
OdpowiedzUsuńbrawo.
OdpowiedzUsuńTobie radze wziąć przykład ze mnie
Usuń