piątek, 28 czerwca 2013

Dzisiaj był ostatni dzień szkoły....
Ja zakończyłam 2 klasę gimnazjum i szczerze powiedziawszy nie za bardzo mi sie spieszy do klasy 3 ^^

Z racji tego że sie skończył rok szkolny, rozpoczęły sie upragnione wakacje xD

Jeszcze nie do końca wiem gdzie je spędzę ale jedno jest pewne - końcówkę spędzam na obozie tanecznym. Liczę na dobrą atmosferę, odjechanych ludzi, no i mega chillout (wyrażony przez zajęcia taneczne xD )
 Pewnie jak co roku troche u rodziny, no i oczywiście na moim zacnym osiedlu :)

 No a na dobre i miłe rozpoczęcie wakacji macie pozytywną nutkę xD

6 komentarzy:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  3. no w końcu ktoś uciszył tego buraka xD

    OdpowiedzUsuń
  4. Sam się uciszyłem ignorancie ja już nie uprzykrzam życia Karolinie kończę z tym.

    OdpowiedzUsuń