środa, 26 czerwca 2013

Budapeszt - zdjęcia

  Kiedyś miałam dodać zdjęcia z Zielonej Szkoły... przyznam szczerze że zapomniałam ^^

A teraz kilka słów o Budapeszcie:

Budapeszt jest stolicą Węgier i jednocześnie największym miastem w tym państwie. Jest położony w północnej części kraju nad Dunajem. Został stworzony w latach 1872- 73 z trzech połączonych ze sobą miast: Budy i Obudy na prawym brzegu Dunaju oraz Pesztu – na lewym.
Budapeszt to jedna z najważniejszych metropolii Europy Środkowej, a także 8. najludniejsze miasto Europy. Stanowi wielki ośrodek kulturalny i naukowy.

No dobra a teraz zdjęcia :D



























 
   


 Tyle wystarczy xD

A teraz jak zawsze nutka ale tym razem nie z reggae :)




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz