Kiedyś miałam dodać zdjęcia z Zielonej Szkoły... przyznam szczerze że zapomniałam ^^
A teraz kilka słów o Budapeszcie:
Budapeszt jest stolicą Węgier i jednocześnie największym miastem w tym państwie. Jest położony w północnej części kraju nad Dunajem. Został stworzony w latach 1872- 73 z trzech połączonych ze sobą miast: Budy i Obudy na prawym brzegu Dunaju oraz Pesztu – na lewym.
Budapeszt to jedna z najważniejszych metropolii Europy Środkowej, a także 8. najludniejsze miasto Europy. Stanowi wielki ośrodek kulturalny i naukowy. No dobra a teraz zdjęcia :D
Tyle wystarczy xD
A teraz jak zawsze nutka ale tym razem nie z reggae :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz