Dzisiejszy post będzie dotyczył anime, a mianowicie "Naruto". Od jakiegoś czasu większość fanów czekała na najnowszy film -
"Naruto Shippuuden the movie: Road To Ninja ". Wczoraj film ten miał premierę na Bluray i DVD w japońskiej wersji. Teraz już wystarczyło czekać na polskie lub angielskie napisy. Na szczęście niezawodny portal o tematyce Naruto ( shippuuden.pl ) zabrał sie za to od razu. ^^ ( za co im gorąco dziękuję ) :)
Nie ukrywam byłam bardzo ciekawa tego filmu. Zaraz jak się dowiedziałam, że cały film jest już na ich portalu z polskimi napisami odrazu wzięłam sie do oglądania.
Tak więc jestem już po seansie i moge powiedzieć, że film Naruto Shippuuden: Road To Ninja spełnił moje oczekiwania w 100% - nie w 200%. ^^
Jak w każdym swoim dziele - Masashi Kishimoto zapewnił nam moc wrażeń... Był mnóstwo ciekawych walk. Można było się pośmiać a czasami nawet wzruszyć....
A tu macie krótką zapowiedź filmu (z angielskimi napisami)
GORĄCO POLECAM!!! ^^
