czwartek, 25 kwietnia 2013

"Naruto Shippuuden the movie: Road To Ninja"



Dzisiejszy post będzie dotyczył anime, a mianowicie "Naruto".

Od jakiegoś czasu większość fanów czekała na najnowszy film  -
"Naruto Shippuuden the movie: Road To Ninja ". Wczoraj film ten miał premierę na Bluray i  DVD w japońskiej wersji. Teraz już wystarczyło czekać na polskie lub angielskie napisy. Na szczęście niezawodny portal o tematyce Naruto ( shippuuden.pl ) zabrał sie za to od razu. ^^ ( za co im gorąco dziękuję )   :)

Nie ukrywam byłam bardzo ciekawa tego filmu. Zaraz jak się dowiedziałam, że cały film jest już na ich portalu z polskimi napisami odrazu wzięłam sie do oglądania.
Tak więc jestem już po seansie i moge powiedzieć, że film Naruto Shippuuden: Road To Ninja spełnił moje oczekiwania w 100% - nie w 200%. ^^

Jak w każdym swoim dziele - Masashi Kishimoto zapewnił nam moc wrażeń... Był mnóstwo ciekawych walk. Można było się pośmiać a czasami nawet wzruszyć....

A tu macie krótką zapowiedź filmu (z angielskimi napisami)
i tak na koniec...
GORĄCO POLECAM!!! ^^

wtorek, 23 kwietnia 2013

Siemka :)

Dzisiaj postanowiłam opisać krótko dzisiejszy dzień.
Jak wiadomo przez te najbliższe trzy dni (poczawszy od dzisiejszego) trzecioklasiści piszą testy. ( oczywiście życzę im powodzenia ^^ ). Z kolei my drugoklsiści mamy wolne. Postanowiłyśmy z koleżankami sie spotkac. Poszłyśmy więc do jednej z nas. Jak zwykle nam odwalało i to nieźle ale to szczegół. :)
Zamówiłyśmy pizze, obczajałyśmy ludzi na fb. Ogólnie takie ploteczki.

może nie jest to jakiś super, ciekawy post, ale było super. Dziękuję im za ten dzień <3


No a teraz jakaś dobra nutka na deszczowy wieczorek.. ^^

poniedziałek, 22 kwietnia 2013

Tak na początek...

Cześć wszystkim!

Jestem Karina. Mam 15 lat.
To mój pierwszy blog i liczę na to, że pomysł wypali. :)

Na początek kilka krótkich informacji o czym bedę pisać.
zamierzam pisac o moich przemysleniach - taka moja filozofia.
Ale nie tylko. Znajdą sie tu także notatki o moich zainteresowaniach. Krótko mówiąc o tym co kocham - muzyka, anime i manga. Bedę rówinież pisała troche o moim własnym życiu. Nie mam pojęcia jak często będę dodawać posty, ale postaram sie dodawać je regularnie. W ciągu roku może z tym być problem, ale myśle że w wakacje bedzie luźno.



Życzę miłego czytania :)