wtorek, 21 maja 2013

Trzy kolory...

                         ZIELEŃ, ZŁOTO I CZERWIEŃ

Jak to u mnie często bywa - nie mam weny twórczej.... więc dzisiaj będzie o reggae, a dokładniej o kolorach związanych z tą muzyką. 

 

Krótko i na temat... Co właściwie oznaczają?


ZIELONY - oznacza ziemię, ląd Afrykański zniszczony przez kolonizacje.

ŻÓŁTY - oznacza złoto i bogactwa zagarnięte przez kolonistów.

CZERWONY - oznacza krew przelaną podczas walk z najeźdźcą.


to by było na tyle... łapcie nutkę ^^


19 komentarzy:

  1. http://w974.wrzuta.pl/audio/6GOsYD1eAfg/geto_blasta_-_wlasnym_ogniem
    szkoda prawdziwych rasta...

    OdpowiedzUsuń
  2. jak po huja wam o wiedzieć to nie czytajcie
    a najlepiej opuście bloga...

    OdpowiedzUsuń
  3. Odpowiedzi
    1. No i co to ma być!! Takie błędy w komentarzach popełaniać niedopuszczalne.. Do nauki tępe chuje :D

      Usuń
    2. Taki z ciebie kapitan bomba, jak z adminki rasta xd

      Usuń
  4. i kto tu jest tępym chujem - czasy komunizmu sie skończyły....

    OdpowiedzUsuń
  5. a wy jesteście chuje przez H a nie CH

    OdpowiedzUsuń
  6. nie ma w jezyku polskim takiego slowa jak chuj przez samo h

    OdpowiedzUsuń
  7. Widać koledzy musieliśmy upgrade'ować na wyższe stadium skurwysyństwa... Jak dla mnie Bomba 8====D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wyczuwam niski poziom aryjskości.

      Usuń
    2. Pieprz sie aryjczyku jeden idz czytać MEIN KAMPF pod poduszką

      Usuń
  8. dobra jak już macie mi zamiar życie utrudniać to bez wyzwisk -_-

    OdpowiedzUsuń