piątek, 17 maja 2013

Wczoraj koło 22 wróciliśmy z zielonej szkoły.
Mimo, że dzisiaj spałam do 11 to i tak jestem mega zmęcozna.

Byliśmy w Budapeszcie. 
Nasza zielona trwała 3 dni. Strasznie dużo zwiedzaliśmy. Cały dzień poza hotelem. Nasz dzień wyglądał miej więcej tak:
1. Wstajemy.
2. Śniadanie (o 8.00)
3. Zwiedzanie (od 9.00)
4. obiado-kolacja (o 19.00)
5. Jakaś tam wieczorna atrakcja
6. powrót ( koło 22.00)
7. cisza nocna
a o której spać - to różnie xD

Mimo tak krótkiego pobytu było zarąbiście, żeby nie powiedzieć zaje.... (no wiadomo o co chodzi) :)

Jechaliśmy około 7h. Droga była długa, ale nie było nudno. Z nasza klasą nie da sie nudzić ^^
Byliśmy z klasą B co podwajało faze xD

Dobra nie bedę sie rozpisywać bo za dużo tego wszystkiego było. A następny post może jak sie uda dodam trochę zdjęć xD


KORZYSTAJĄC Z TEJ OKAZJI - DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA TE CUUUDNE 3 DNI <3

a teraz nutka... ^^




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz