Mimo, że dzisiaj spałam do 11 to i tak jestem mega zmęcozna.
Byliśmy w Budapeszcie.
Nasza zielona trwała 3 dni. Strasznie dużo zwiedzaliśmy. Cały dzień poza hotelem. Nasz dzień wyglądał miej więcej tak:
1. Wstajemy.
2. Śniadanie (o 8.00)
3. Zwiedzanie (od 9.00)
4. obiado-kolacja (o 19.00)
5. Jakaś tam wieczorna atrakcja
6. powrót ( koło 22.00)
7. cisza nocna
a o której spać - to różnie xD
Mimo tak krótkiego pobytu było zarąbiście, żeby nie powiedzieć zaje.... (no wiadomo o co chodzi) :)
Jechaliśmy około 7h. Droga była długa, ale nie było nudno. Z nasza klasą nie da sie nudzić ^^
Byliśmy z klasą B co podwajało faze xD
Dobra nie bedę sie rozpisywać bo za dużo tego wszystkiego było. A następny post może jak sie uda dodam trochę zdjęć xD
KORZYSTAJĄC Z TEJ OKAZJI - DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA TE CUUUDNE 3 DNI <3
a teraz nutka... ^^
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz