niedziela, 12 maja 2013

znowu nie mam co pisać ^^

no cóż... to może tak w skrócie co sie ostatnio wydarzyło lub wydarzy  xD









Właśnie skończyłam całą serie Bleach oglądać i muszę przyznać, że to było coś....
Nie mogłam sie doczekać ostatnich wydarzeń bo byłam ciekawa jak to sie potoczy :)








 No teraz coś ze szkoły xD
Za dwa dni jedziemy z klasa na zieloną szkołę do Budapesztu.... nie ukrywam że nie pasuje mi godzina zbiórki ( 4.45 -_-) ale jakoś może wstanę... Mam tylko nadzieję że pogoda dopisze xD
Może jak mi sie uda to "zdam relacje" z zielonki xD

4 komentarze: