Trzy kolory...
ZIELEŃ, ZŁOTO I CZERWIEŃ
Jak to u mnie często bywa - nie mam weny twórczej.... więc dzisiaj będzie o reggae, a dokładniej o kolorach związanych z tą muzyką.
Krótko i na temat... Co właściwie oznaczają?
ZIELONY - oznacza ziemię, ląd Afrykański zniszczony przez kolonizacje.
ŻÓŁTY - oznacza złoto i bogactwa zagarnięte przez kolonistów.
CZERWONY - oznacza krew przelaną podczas walk z najeźdźcą.
to by było na tyle... łapcie nutkę ^^
http://w974.wrzuta.pl/audio/6GOsYD1eAfg/geto_blasta_-_wlasnym_ogniem
OdpowiedzUsuńszkoda prawdziwych rasta...
A po chuja nam to wiedzieć?
OdpowiedzUsuńPaweł coś dla ciebie
Usuńhttp://www.youtube.com/watch?v=P2AcXY1Jz2I
naprawde takie smieszne...
Usuńno a nie?
Usuńnie
Usuńjak po huja wam o wiedzieć to nie czytajcie
OdpowiedzUsuńa najlepiej opuście bloga...
Pisze się przez c h Karino ... XD
OdpowiedzUsuńNo i co to ma być!! Takie błędy w komentarzach popełaniać niedopuszczalne.. Do nauki tępe chuje :D
UsuńTaki z ciebie kapitan bomba, jak z adminki rasta xd
Usuńi kto tu jest tępym chujem - czasy komunizmu sie skończyły....
OdpowiedzUsuńa wy jesteście chuje przez H a nie CH
OdpowiedzUsuńnie ma w jezyku polskim takiego slowa jak chuj przez samo h
OdpowiedzUsuńSprwdzałeś?
UsuńWidać koledzy musieliśmy upgrade'ować na wyższe stadium skurwysyństwa... Jak dla mnie Bomba 8====D
OdpowiedzUsuńi tak ma być
UsuńWyczuwam niski poziom aryjskości.
UsuńPieprz sie aryjczyku jeden idz czytać MEIN KAMPF pod poduszką
Usuńdobra jak już macie mi zamiar życie utrudniać to bez wyzwisk -_-
OdpowiedzUsuń