znowu nie mam co pisać ^^
no cóż... to może tak w skrócie co sie ostatnio wydarzyło lub wydarzy xD
Właśnie skończyłam całą serie Bleach oglądać i muszę przyznać, że to było coś....
Nie mogłam sie doczekać ostatnich wydarzeń bo byłam ciekawa jak to sie potoczy :)
No teraz coś ze szkoły xD
Za dwa dni jedziemy z klasa na zieloną szkołę do Budapesztu.... nie ukrywam że nie pasuje mi godzina zbiórki ( 4.45 -_-) ale jakoś może wstanę... Mam tylko nadzieję że pogoda dopisze xD
Może jak mi sie uda to "zdam relacje" z zielonki xD

http://jebzdzidyb.pl/obrazek/95805 Faggot faggot everywhere !
OdpowiedzUsuńto je baba tego nie ogarniesz
UsuńDobra, Paweł nie udawaj już jakiegoś komunisty xD
UsuńDobrze Baltazarze, już nie będę.
OdpowiedzUsuń