poniedziałek, 22 kwietnia 2013

Tak na początek...

Cześć wszystkim!

Jestem Karina. Mam 15 lat.
To mój pierwszy blog i liczę na to, że pomysł wypali. :)

Na początek kilka krótkich informacji o czym bedę pisać.
zamierzam pisac o moich przemysleniach - taka moja filozofia.
Ale nie tylko. Znajdą sie tu także notatki o moich zainteresowaniach. Krótko mówiąc o tym co kocham - muzyka, anime i manga. Bedę rówinież pisała troche o moim własnym życiu. Nie mam pojęcia jak często będę dodawać posty, ale postaram sie dodawać je regularnie. W ciągu roku może z tym być problem, ale myśle że w wakacje bedzie luźno.



Życzę miłego czytania :)

1 komentarz:

  1. Na dobry początek całkiem nieźle. Powodzenia z rozwijaniem bloga ;D

    OdpowiedzUsuń