wtorek, 23 kwietnia 2013

Siemka :)

Dzisiaj postanowiłam opisać krótko dzisiejszy dzień.
Jak wiadomo przez te najbliższe trzy dni (poczawszy od dzisiejszego) trzecioklasiści piszą testy. ( oczywiście życzę im powodzenia ^^ ). Z kolei my drugoklsiści mamy wolne. Postanowiłyśmy z koleżankami sie spotkac. Poszłyśmy więc do jednej z nas. Jak zwykle nam odwalało i to nieźle ale to szczegół. :)
Zamówiłyśmy pizze, obczajałyśmy ludzi na fb. Ogólnie takie ploteczki.

może nie jest to jakiś super, ciekawy post, ale było super. Dziękuję im za ten dzień <3


No a teraz jakaś dobra nutka na deszczowy wieczorek.. ^^

5 komentarzy:

  1. Całkiem fajne :D oczywiście ty się obijasz a ktoś te testy musi pisać. Pozdrowienia dla koleżanek i oby więcej takich wpisów. Ja też dziękuję za ten dzień <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Zaplanować działanie, wybrać ofiarę, działać bezlitośnie, a potem iść spać - nie ma nic lepszego na świecie.

    Józef Stalin

    OdpowiedzUsuń
  3. Wal­czyć mogę tyl­ko o coś, co miłuję. Miłuję tyl­ko to, co sza­nuję, a sza­nuję je­dynie to, co rozumiem.

    Adolf Hitler

    OdpowiedzUsuń