Cześć wszystkim!
Jestem Karina. Mam 15 lat.To mój pierwszy blog i liczę na to, że pomysł wypali. :)
Na początek kilka krótkich informacji o czym bedę pisać.
zamierzam pisac o moich przemysleniach - taka moja filozofia.
Ale nie tylko. Znajdą sie tu także notatki o moich zainteresowaniach. Krótko mówiąc o tym co kocham - muzyka, anime i manga. Bedę rówinież pisała troche o moim własnym życiu. Nie mam pojęcia jak często będę dodawać posty, ale postaram sie dodawać je regularnie. W ciągu roku może z tym być problem, ale myśle że w wakacje bedzie luźno.
![]() |
| Życzę miłego czytania :) |

Na dobry początek całkiem nieźle. Powodzenia z rozwijaniem bloga ;D
OdpowiedzUsuń