Dzisiaj postanowiłam opisać krótko dzisiejszy dzień.
Jak wiadomo przez te najbliższe trzy dni (poczawszy od dzisiejszego) trzecioklasiści piszą testy. ( oczywiście życzę im powodzenia ^^ ). Z kolei my drugoklsiści mamy wolne. Postanowiłyśmy z koleżankami sie spotkac. Poszłyśmy więc do jednej z nas. Jak zwykle nam odwalało i to nieźle ale to szczegół. :)
Zamówiłyśmy pizze, obczajałyśmy ludzi na fb. Ogólnie takie ploteczki.
może nie jest to jakiś super, ciekawy post, ale było super. Dziękuję im za ten dzień <3
No a teraz jakaś dobra nutka na deszczowy wieczorek.. ^^
Całkiem fajne :D oczywiście ty się obijasz a ktoś te testy musi pisać. Pozdrowienia dla koleżanek i oby więcej takich wpisów. Ja też dziękuję za ten dzień <3
OdpowiedzUsuńhahaha ja sie nie obijam :) ciężko pracuje..... :D
Usuńtak tak tłumacz sie :*
UsuńZaplanować działanie, wybrać ofiarę, działać bezlitośnie, a potem iść spać - nie ma nic lepszego na świecie.
OdpowiedzUsuńJózef Stalin
Walczyć mogę tylko o coś, co miłuję. Miłuję tylko to, co szanuję, a szanuję jedynie to, co rozumiem.
OdpowiedzUsuńAdolf Hitler