sobota, 21 września 2013

Ojj ludzie... - tak mi się jakoś nudzi... Mam do wyboru albo sobie spokojnie siedzieć i obczajać ludzi na fejsie, albo sie uczyć ^^. więc oczywiście wybieram pierwszą wersję :d

Ale z drugiej strony kiedyś trzeba się nauczyć xD

Dzisiaj trochę o pierwszych dniach szkoły:
Oczywiście już w pierwszy (no może drugi) dzień szkoły, mieliśmy zapowiedziane ze trzy sprawdziany i jeszcze więcej kartkówek. Pani od polaka już na trzeciej lekcji pytała...
Więc klasę trzecią zaczęliśmy na całego :p

Kolejna rzecz to pierwsza w tym roku dyskoteka szkolna. Oczekiwana od bardzo dłuuuga ^^
Tłumaczę dlaczego...
Rok temu jakiś pierwszoklasista "zgubił telefon". Telefon miał sie znaleźć do tygodnia po dyskotece. Ale sie nie znalazł i przez to nie mieliśmy przez około pół roku żadnej dyskoteki. Jedyna jaka była to ostatnia dyskoteka dla klas trzecich. Tylko trzecich! (tzw: komers). Niestety żadne młodsze klasy nie miały na nią wstępu... No ale w końcu doczekaliśmy sie tegorocznej, pierwszej dyskoteki szkolnej xD

A teraz tradycyjnie nutka :d
 Jakoś tak sobie Dj Pasmo oglądałam i mi cały czas po głowie chodzi ^^

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz